Jesteśmy EKO

Poszukujesz wyrobów najwyższej jakości? Prowadzisz zdrowy tryb życia i interesuje Ciebie wyłącznie zdrowe odżywianie? Masz dosyć marketowych produktów kipiących od chemicznych dodatków? Zapoznaj się z ofertą naszych użytkowników, a gwarantujemy Tobie miłe zaskoczenie!


Mięso i wyroby mięsne EKO

Świeże, czyste i naturalne! Zwierzęta z których otrzymujesz wyroby karmione są wyłącznie paszami pochodzenia naturalnego - bez antybiotyków, bez substancji powodujących nagły przyrost masy. Spróbuj jak smakuje prawdziwie naturalna szynka, własnoręcznie przygotowana kiełbasa czy wyroby wędzone w najprawdziwszym dymie drzewnym - bez konserwantów, bez aromatów i bez substancji koloryzujących.
Jesteśmy EKO
Jesteśmy EKO

Sery EKO


Spróbuj serów pochodzących wyłącznie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, bazujących na najczystszym mleku naturalnie karmionych zwierząt. Bez zanieczyszczeń, bez pozostałości pestycydów  oraz bez syntetycznych dodatków i barwników. Spróbuj sera, którego smak dalece różni się od serów kupowanych na co dzień w okolicznych sklepach i tak wyjątkowo kojarzy się ze smakiem dzieciństwa!

Nabiał EKO

Pasące się na polanie zwierzęta i kury z wolnego wybiegu. Czy może być coś bardziej ekologicznego niż nabiał pochodzący od tych zwierząt? Mleko, z którego wreszcie zrobisz pyszne mleko kwaśne, naturalnie gęsta i kremowa śmietana, masło pachnące słońcem i jaja o żółtkach z przepiękną barwą zachodzącego słońca! Rozsmakuj się i wróć po więcej - zafunduj swojej rodzinie smak polskiej tradycji.
Jesteśmy EKO
Jesteśmy EKO

Pieczywo i ciasta EKO

Ręcznie wyrabiane ciasto i pieczywo na wyłącznie naturalnym zakwasie. Jeżeli myślisz, że takie właśnie produkty kupujesz na co dzień w swoim sklepie to choć raz spróbuj pieczywa od naszych oferentów EKO. Gwarantujemy, że będziesz pozytywnie zaskoczony ich smakiem i jakością i kto wie... być może już całkowicie się na nie nie przerzucisz.
A może sam spróbujesz swoich sił w domowych wypiekach?

Owoce i warzywa EKO

Dojrzewające w słońcu i pachnące świeżością polskie warzywa i owoce. Poczuj ten smak i pieść swoje podniebienie soczystymi smakami, wyłącznie naturalnymi i bez oprysków. Skosztuj delikatnych soków i pełnych zdrowia i witamin przetworów. A może chcesz zakupić wyłącznie nasiona lub sadzonki, żeby własnoręcznie o nie dbać i pielęgnować ich wzrot? To również dobrze trafiłeś - zapraszamy do działu Owoce i warzywa eko.
Jesteśmy EKO
Jesteśmy EKO

Ryby EKO

Chłodna woda i ogromne stawy hodowlane, w których ryby dorastają naturalnie, bez genetycznych modyfikacji, bez obecności hormonu wzrostu i w całkowicie bezstresowych warunkach… z dala od cywilizacji. Ich połów odbywa się wyłącznie naturalnie - sieciami lub wędkami. Będziesz wniebowzięty czując różnicę w smaku potrawy przygotowanej z takiej ryby!

Inne wyroby EKO

Wyobraź sobie łąkę, na skraju której w cieniu drzew pracują w soich ulach ogromne roje pszczół. Pszczół produkujących miód bez dodatków cukru i tuczących słodzików! To właśnie najlepsze co możemy mieć od naszych polskich pszczół - smak, siłę i witalność zawartą już w kilku łyżeczkach pysznego miodu kwiatowego, lipowego czy spadziowego. Tylko dla Ciebie i tylko z wyłącznie certyfikowanych pasiek.
Jesteśmy EKO