Rejestracja

Drogi użytkowniku, załóż konto w systemie Ogólnopolskiej Giełdy Wyrobów Domowych! Dzięki prostej i szybkiej rejestracji, staniesz się pełnoprawnym członkiem naszej społeczności, zyskując wiele wygodnych funkcjonalności do dyspozycji. W pełni wykorzystasz szerokie możliwości portalu.

a. Będziesz mógł bezpłatnie dodawać ogłoszenia kupna i sprzedaży
b. W wygodny sposób będziesz zarządzać swoimi ogłoszeniami
c. Zyskasz możliwość dodawania opinii, dotyczących użytkowników
d. Będziesz miał stały dostęp do bieżących aktualności, informacji o nowościach oraz akcjach i szkoleniach tematycznych, organizowanych przez Giełdę WD
e. Dodając prawidłowy adres, zostaniesz oznaczony znacznikiem na mapie i będziesz mógł zobaczyć, kto z użytkowników znajduje się blisko ciebie i z kim najwygodniej będzie ci nawiązać współpracę

Rejestracja zajmie ci dosłownie kilka chwil – wykorzystaj mnóstwo opcji, przygotowanych z myślą o twojej wygodzie!

Dane podstawowe

Lokalizacja na mapie

Jeżeli mieszkasz w małej miejscowości lub wsi nieposiadającej nazwy ulicy, wpisz sam kod pocztowy oraz wybierz województwo - po pojawieniu się na mapie "pinezki" będziesz musiał przesunąć ją ręcznie.

Hasło do konta

Zgody formalne

Polityka prywatności: Twoje dane osobowe są przechowywane z największą starannością i naciskiem na dopełnienie standardów bezpieczeństwa. Wszystkie podane informacje, zbierane są wyłącznie w celu weryfikacji użytkownika oraz oznaczenia lokalizacji na mapie. Żadne z pozostawionych w systemie danych osobowych, ani adresowych, nie będą nikomu udostępniane w jakiejkolwiek formie.